Kategorie

Najczęściej kupowane

Klocki hamulcowe Remsa Subaru Forester Legacy/OBK GT, Tribeca przód

Klocki hamulcowe Remsa do Subaru Impreza/Forester/Legacy tył Powiększ do pełnego rozmiaru

Remsa

Klocki hamulcowe Remsa do Subaru Tribeca, Legacy 2.0 2007-, Legacy 2.0D 2008- , Legacy 3.0R 2003- . Oś przednia. Indeks producenta 1137.02.

Więcej szczegółów

Indeks: REM_1137.02

Stan: In Stock

200,00 zł

Klocki o bardzo dobrym stosunku cena/jakość. Przeznaczone dla pojazdów używanych w normalnych warunkach.

 

Remsa
Remsa to firma, która powstała podnad 30 lat temu w Hiszpanii. Obecnie jest jednym z liderów w produkcji części do układów hamulcowych na świecie. Firma posiada dziesięć fabryk w Europie i Ameryce, które zapewniają dostawy najwyższej jakości produktów do odbiorców. W 1997 roku REMSA została wykupiona przez LUCAS Variety by w konsekwencji w 1999 roku stać się częścią TRW Chassis Systems.

Oferta
Remsa jest producentem ponad 100 milionów aplikacji do pojazdów rocznie. Oferuje swoim klientom wyczerpującą paletę ponad dwóch tysięcy referencji dla pojazdów podróżujących po drogach Europy, obu Ameryk, Japonii, Korei i Australii. Firma opracowała własną formułę mieszanek ciernych całkowicie pozbawionych metali ciężkich takich jak cynk, azbest itp. Ich miejsce zajęły komponenty organiczne na bazie kauczuku, żywic fenolowych, włókien celulozy, włóknin kewlaru i wolasonitu oraz wypełniaczy mineralnych z gatunku grafitu i innych związków. Wykorzystanie tak specyficznych materiałów wymusiło zastosowanie nowej technologii formowania i obróbki okładzin.


HPT (High pressure treatment) - Wysokociśnieniowe ulepszanie

Nowa technologia opracowana przez firmę Remsa została zastosowana w procesie technologicznym wytwarzania (HPT-High Pressure Treatment) w celu znacznego poprawienia jakości wytwarzanych klocków hamulcowych. Technologia polega na wypalaniu elektrycznym klocka w temperaturze około 650 oC poddawanego jednocześnie naciskowi 10 000N (1000kg). Technologia ta gwarantuje krótszy czas docierania się okładzin oraz efektywną pracę od razu po montażu. Jest to najnowsza technologia w tej dziedzinie zapewniająca jeszcze lepsze parametry techniczne.

 

 

  • Technologia HPT- poprzez zastosowane w niej procesy "wypala" powierzchnię klocka hamulcowego ok. 1-2mm w głąb co sprawia, że klocki od razu po montażu wykazują 100% skuteczności hamowania.

     

  • HPT to bezpieczeństwo - ponieważ powierzchnia klocka nie krystalizuje się podczas procesu eksploatacji. Skuteczność klocków zawsze pozostaje na najwyższym poziomie. Skuteczność hamowania nie spada wraz ze zużyciem klocków hamulcowych.

     

  • HPT jest proekologiczny - gazy, które emitowane są z powierzchni normalnego klocka podczas jego użytkowania, w produktach Remsa są w większości wygenerowane z powierzchni klocka podczas wypalania w technologii HTP gdzie poprzez specjalne filtry są oczyszczane i następnie nieszkodliwe trafiają od atmosfery.
  • Hamulce Klocki

Napisz swoją recenzję

Klocki hamulcowe Remsa Subaru Forester Legacy/OBK GT, Tribeca  przód

Klocki hamulcowe Remsa Subaru Forester Legacy/OBK GT, Tribeca przód

Klocki hamulcowe Remsa do Subaru Tribeca, Legacy 2.0 2007-, Legacy 2.0D 2008- , Legacy 3.0R 2003- . Oś przednia. Indeks producenta 1137.02.

Napisz swoją recenzję

LiveZilla Live Chat Software